26 Aralık 2012 Çarşamba

Ebay Alışverişimİstediğim şeyleri günlerce dolaşıp bulamayınca imdadıma ebay yetişti yine. Yurt dışından alışveriş yapmaya baya uzun bir ara vermiştim ama bu sayede tekrar başladım. Bence çok da iyi ettim :)

Günlük kullanabileceğim siyah kısa saplı bi çanta istiyordum ama bir türlü bulamadım. Ebay sağolsun bu çantaya görür görmez vuruldum. Bi de sneakerslar var tabi. İsabel Marant tarzı bu ayakkabılar tam istediğim gibi. İçten topuklu olduğu hiç belli olmuyor. Giyer giymez çaktırmadan hoppp 7 cm uzatıyor insanı :)Gelelim merak edilen konulara. Ürünleri belirttiğim gibi ebaydan aldım. Satıcıları farklı. Çantayı bu satıcıdan 38 liraya, ayakkabıyı ise bu satıcıdan 76 liraya aldım. Yani ikisi bana toplamda 114 liraya mal oldu ki bence bu çok çok iyi bir fiyat. Kargo için de ücret ödemedim ayrıca ikisi de free shiping olarak geldi. Çanta 9 günde, ayakkabı ise 18 günde elimde oldu. Beklediğimden çok daha erken geldiler bunun için de ayrıca mutlu oldum.Ve kesinlikleee fotoğraflardakin aynısı hiç bir sürpriz veya beğenmeme durumu söz konusu değil bayıldımm :) Ben ebaydan alışverişi kesinlikle tavsiye ediyorum, hem çok farklı ürün seçeneği var hem de Türkiyeden çok çok daha ucuz. Biraz beklememiz gerekiyor ama o kadar da olsun artık.

Benden bugünlük bu kadar. Ürünlerin fotoğraflarını da koyuyorum biraz kötü ama kusura bakmayın fatoğraf makinemin şarjını bi türlü bulamadım. Eğer aklınıza takılan bir şey varsa cevaplamaya hazırım. Sevgilerrr! :)


4 yorum:

Moda(e)rator~ Moda olan Herşey Kontrol Altında dedi ki...

harikaymışlar :)! keyifle kullan

gaye dedi ki...

güle güle kullan, ben de çok seviyorum e-bay'den bir şeyler almayı :)

Adsız dedi ki...

güle güle kullanın ikisine de ayrı ayrı bayıldım.. çantaya atlayabilirim derisi nasıl bi de sert mi zaranınkiler gibi ?

Moda Modunda (Ebru S.) dedi ki...

Teşekkür ederim fıstıklar :) Adsız;derisi gayet güzel ne yumuşak ne çok sert öyle ortalarda :)