28 Mart 2011 Pazartesi

Denedim, Beğendim, Tavsiye Ediyorum :)

Blogların açılıp açılmayacağının bir muamma olduğu şu günlerde, bu gün bloglara sorunsuz olarak girebilmeyi fırsat bilerek hemen başlıyorum. Bu aralar kullandığım ve inanılmaz memnun kaldığım ürünleri paylaşma zamanı!


İlk favorim, uzun zamandır ününü duyduğum ama bir türlü kullanmaya yanaşmadığım gül suyu. Ben bu kadar memnun kalacağımı bilsem, bu kadar uzun zaman mahrum kalır mıydım hiç bu mucizeden. Tek kelimeyle harika. Tonik niyetine kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Hayatımda böyle güzel bir şey görmedim. Ama satın alırken yüzden yüz doğal olmasını tercih edin. Mesela Rosense olabilir, zira benim başımın tacı kendisi :)


Diğer bir ürün ise, benim her daim sabununu kullandığım Dove'un yıpranmış saçlar için piyasaya sürdüğü onarıcı terapi serisi. Ben bu zamana kadar çok şampuan kullandım ama aynı şekilde daha güzelini, saçları daha parıl parıl parlatanını görmedim. Deneyin, bakın. Hem yıpranmış saçlarınızı onarın, hem de saçlarınızın ne kadar güzel olduğunun farkına varın. En iyi sonucu almak için, şampuan-saç kremi-bakım maskesini birlikte kullanmanızı tavsiye ederim.


Ve geldik en son mucizeye. Saçlarını 10 ay önce kazıtmış ve gözü gibi bakan bir insan evladı olarak terebentin benim saçlarımın en iyi arkadaşı diyebilirim. Aktarlarda rahatlıkla bulabilirsiniz. Asıl adı çam terebentini. Biraz ağır bir çam kokusu var ama, o şahane faydalarının yanında lafı bile edilmez. Genelde küçük şişelerde satılıyor.  Şişenin yarısını 400 gramlık şampuana karıştırıp, iyice çalkalamak suretiyle kullanıyorsunuz. Faydalarına gelirsek; ilk olarak saçın uzamasını hızlandırıyor. Kırıkları ve yıpranmışlıkları onarıyor. İnanılmaz bir parlaklık veriyor. Ve en önemlisi de saçınızın ihtiyacı olan bakımı, küçücük boyuyla maşallah çok da güzel yapıyor. Aylardır kullanıyorum ve tavsiye ediyorum.

Veee bir yazının daha sonuna geldik. Faydalı olursam ne mutlu bana. Bloglarımıza da en kısa zamanda kesintisiz olarak kavuşmak dileğiyle. Hep mutlu kalın :)

6 yorum:

Adsız dedi ki...

hoşgeldin :)) ben de saçımı kazıtalı 2 ay oldu 10 ay sonunda uzamış saçlarını görünce birden çok mutlu oldum ^_^

Moda Modunda (Ebru S.) dedi ki...

Hoşbulduk :) Hiç merak etme öyle güzel ve sağlıklı uzuyorlar ki :)

Aslı dedi ki...

Şampuandan ben de çok memnunum. Süper ötesiii :)

Adsız dedi ki...

Terebntin çok kötü kokuyor ama:/

Özlem dedi ki...

saç uzatmak mı hemen almak gerek o zaman,uzun ama olsun daha da uzasınnnnnnn:)

http://modaliza.blogspot.com/

Moda Modunda (Ebru S.) dedi ki...

Aslı; şampuan çok güzel çok :)

Adsız; gülü seven dikenine katlanacak artık :)

Özlem; ne kadar uzun o kadar iyi :)